Parafia pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorzowie

Jubileusz 45-lecia święceń kapłański

W Gorzowie w niedzielę 28 kwietnia została odprawiona uroczysta Msza św. przez Jubilata ks. Wiesława Waliczka, który przeżywał 45 Rocznicę Święceń. Życzenia w imieniu całej wspólnoty parafialnej złożyli przedstawiciele, mówiąc między innymi: „45 lat temu powiedziałeś Bogu „tak” na Jego słowa : „pójdź za mną”. Wierny swemu powołaniu obchodzisz dziś swój jubileusz. Razem z Tobą dziękujemy Panu Bogu za te lata pełne radości, trudu, (…) Z okazji 45- rocznicy święceń kapłańskich składamy Ci czcigodny jubilacie najlepsze życzenia, niech dobry Bóg obdarza Cię dobrym zdrowiem przez długie lata oraz swoim Błogosławieństwem i obfitymi łaskami w dalszej posłudze kapłańskiej. Życzymy siły, wytrwałości oraz otwartych serc parafian i napotkanych ludzi (…)

Czcigodny Jubilat podziękował wszystkim zapewniając o modlitewnej pamięci oraz ofiarował parafii piękny tron pod monstrancję.