Parafia pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorzowie

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023

 

·      Poniedziałek –  Święto NMP, Matki Kościoła. Msza o godz. 7.00  oraz o godz. 18.20

·       Środa –  święto Nawiedzenia NMP

·       Czwartek –  święto Jezusa Chrystusa   Najwyższego

i  Wiecznego   Kapłana. Dzień Dziecka

·      Sobota – wspomnienie św. męczenników, Karola Lwangi i towarzyszy

Niedziela –  Uroczystość Trójcy Świętej, odpust w Bobrku.
·      Dziś nabożeństwo majowe o 14.30,

·      Jutro zapraszamy dzieci na dzień dziecka połączonym z dniem otwartym remizy. Rozpoczęcie o godz. 17.00 na placu przy remizie. W środę zakończenie nabożeństw majowych, dzieci prosimy o przyniesienie na nabożeństwo plansz na które zbierały naklejki majówkowe. Od czwartku Msze św. o godz. 18.30

·         Dzieci pierwszokomunijne w ramach tzw. Białego Tygodnia przychodzą codziennie, oprócz wtorku,  na majówkę i mszę św. na godz. 18.00. W środę dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami jadą na pielgrzymkę  do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Wyjazd o godz. 7.50 z parkingu koło kościoła.

·       Strażacy podczas kwesty zebrali 2985 zł. Bóg zapłać!

·      Rodzicom dzieci z kl. III dziękuję za wysprzątanie kościoła, wokół kościoła, umycie okien, skoszenie trawy oraz za dar ołtarza. W tym tygodniu prosimy o tę posługę rodziców dzieci rocznicowych.

·      Stanisławowi Opitek i Grzegorzowi Waliczek dziękuję za wykonanie podświetlenia pod ołtarze, a kościelnemu Mirosławowi  za założenie cokolików koło drzwi i pomalowanie ubytków w prezbiterium.

·        Próba dla dzieci rocznicowych  w środę i piątek o godz. 16.30  w piątek od godz. 17.30 spowiedź. Jest, to również pierwszy piątek miesiąca.

·      Na gazetniku do zabrania miesięcznik „Staś”