Parafia pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorzowie

Czwartek  – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

Piątek  – wspomnienie św. Hieronima

Sobota – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Ø Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami dzieci z kl. 3.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z rodzicami młodzieży z kl. 7 i 8

Ø Chłopców  z klas 4-6, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy jutro (poniedziałek)  lub w piątek do kościoła na wieczorną Mszę św.

Ø W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Nabożeństwa będą odprawiane codziennie o godz. 17.30 – po nabożeństwie  o godz. 18.00 Msza św. wieczorna. W niedzielę różaniec  o godz. 14.30.  Kościół udziela odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami tym, którzy odmawiają wspólnie różaniec. W czasie nabożeństw będziemy się modlić  za rodziny,  o katolickie wychowanie dzieci i młodzieży,  za misje, za chorych, o pokój na świecie, w ostatnim tygodniu za zmarłych. Na nabożeństwach dzieci będą otrzymywać naklejki.

Ø Mieszkańcom ul. Oświęcimskiej 167-183 dziękuję  za wysprzątanie  kościoła oraz za ofiarę.

Ø Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na gazetniku do zabrania miesięcznik „Staś”