10.12.2017

II NIEDZIELA ADWENTU

10.12.2017 r.

• Dziś dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  • Opłatki na Wigilijny stół można zabrać ze stolika przy wyjściu  z kościoła. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na pokrycie ogrzewania kościoła. W następne dni opłatki można będzie zabierać z zakrystii.
  • Mieszkańcom ul. Oświęcimskiej 156-165  dziękuję za wysprzątanie kościoła oraz za ofiarę na potrzeby kościoła.
  • Parafianie z Bazyliki w Wadowicach złożyli na budowę naszego kościoła 8351 zł. Bóg zapłać!
  • W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, uczniowie z klasy VII i II gimnazjum, proszeni są o przyjście  na roraty raz w tygodniu.
  • W piątek po mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Odwiedziny chorych będą w sobotę 16 grudnia od godz. 9.00- od ul. Oświęcimskiej
  • Na konkurs dzieci i młodzież przyniosły 31 bardzo pięknych szopek. Do 22grudnia będą one na wystawie w szkole, następnie zostaną przeniesione do kościoła.