21.04.2019

WIELKA NIEDZIELA

• Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. w porządku niedzielnym. Składka na Papieski Uniwersytet w Krakowie
  • W piątek z racji oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W dni powszednie mszę św. popołudniowe będą odprawiane  o godz. 18.30.
  • Za pomoc w dekoracji ciemnicy i grobu Jezusa: Dorocie Waliczek, Ewie Stachura, Annie Rybak, Ewelinie Bożek, Marcinowi Ławczys, Jakubowi Szumlakowskiemu, Patrykowi Szumlakowskiemu, Przemysławowi Niemczyk, Janowi Ogorzały, Mirosławowi Ślusarczykowi,
  • Dziękuję za pomoc w przygotowaniu liturgii dni świątecznych: Panu kościelnemu Mirosławowi, Panu Przemkowi organiście, scholce, lektorom, ministrantom,  straży pożarnej, młodzieży, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym feretrony i sztandary. Wszystkim za udział w rekolekcjach i liturgii Wielkiego Tygodnia, za ofiarę na kwiaty do Bożego grobu w wysokości 2625 zł.
  • Na składkę budowlaną złożyliśmy 14330 zł. Bóg zapłać!
  • Mieszkańcom ul. Małowy 21-38 dziękuję za wysprzątanie kościoła  oraz za ofiarę.
  • Życzę wszystkim, wielu sytuacji, w których dostąpicie mocy Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech Jezus ożywia w was to, co umarło, niech przywróci do życia wasze miłości, przyjaźnie, niech rozbudzi i umocni wasze nadzieje i pomoże ziścić się Waszym planom.