16.06.2019

• Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 14.30
  • W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta
  • W środę msza św. na zakończenie roku szkolnego o 9.00
  • W czwartek Uroczystość Bożego Ciała Msze św. będą odprawione  w porządku niedzielnym. Po mszy św.   o godz. 10.00 ruszy procesja do 4 ołtarzy ulicami parafii. Litanię do Serca Pana Jezusa  odmówimy przy 4 ołtarzu, nie będzie nabożeństwa o 14.30. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy według porządku z lat poprzednich. Dzieci proszę do sypania kwiatów, a dzieci z kl. III proszę  o przyjście w strojach komunijnych,  dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia, panie  i dziewczyny do niesienia feretronów. Strażaków i górników do baldachimu i sztandarów. Wszystkich zapraszam do uczestnictwa w procesji. Zachęcam do udekorowania okien domów na drodze procesyjnej. Codziennie w czasie oktawy procesja - zapraszam do udziału.
  • W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
  • Mieszkańcom ul. Piaski dziękuję za wysprzątanie kościoła oraz za ofiarę.
  • Schola zajęła II miejsce w konkursie. Gratujemy!